Σύνδεσμοι ΥΠΑΙΘ

Διαλέξεις - Συζητήσεις

Διακρίσεις

"Μένουμε Συνδεδεμένοι"

Με μεγάλη συγκίνηση στις 17 Μαΐου 2023, υποδεχτήκαμε απόφοιτους και απόφοιτες, πρώην μαθητές και μαθήτριές μας στο Σχολείο μας, στο πλαίσιο της εκδήλωσης με θέμα «Μένουμε Συνδεδεμένοι - Είμαστε οι Αποφάσεις μας» - Επαγγελματικός Προσανατολισμός για την γ γυμνασίου! Τόσο γλυκά λόγια για τα παλιά χρόνια, τόση νοσταλγία, τόση αγάπη για τους παλιούς καθηγητές και συμμαθητές και τόσο ενδιαφέρουσες εισηγήσεις και συζητήσεις! Ευχαριστούμε τους απόφοιτους Άλκηστις Ζιρώ, Γιάννη Βασιλόπουλο, Κώστα Κουτρούλη, Ορέστη Σταυρόπουλο, Δημήτρη Σταυρόπουλο και Ιωσηφίνα Μακρή για την φυσική παρουσία και την Έφη Τσαμπού για τη διαδικτυακή παρουσία της καθώς και τους εκπαιδευτικούς του σχολείου μας κα. Κυζερίδη Μελίνα , κα. Κοντογούλα Ερμιόνη, κα. Πλιάκου Μαρία, κ. Γροντά Παναγιώτη και κα. Γιαννοπουλου Όλγα για την ιδέα και τη διοργάνωση!

Η ιστορία του σχολείου γράφεται με τέτοιες εκδηλώσεις και μένει στις μνήμες και εμπνέει τους νέους μαθητές και μαθήτριες!