Αποτελέσματα Εισαγωγικών Εξετάσεων

Σύμφωνα με τις διατάξεις της υπ’ αρ. πρωτ. 21320/Δ2/24-02-2021 Υ.Α. με θέμα «Λειτουργία Καλλιτεχνικών Σχολείων» (ΦΕΚ Β’ 8866/05.03.2021) και της υπ’αρ. 361112/Δ2/31-03-2021 διόρθωση σφάλματος (ΦΕΚ Β’ 1065/19.03.2021),

ανακοινώνονται

οι πίνακες αποτελεσμάτων για την εισαγωγή μαθητών/-τριών στην Α’ Γυμνασίου του σχολείου μας κατά φθίνουσα βαθμολογική σειρά με αριθμό πρωτοκόλλου.

Μετά την έκδοση των αποτελεσμάτων οποιοδήποτε αίτημα των γονέων υποβάλλεται γραπτώς με Υπεύθυνη Δήλωση από τον κηδεμόνα εντός τριών (3) ημερών από την έκδοση των αποτελεσμάτων στην ηλεκτρονική διεύθυνση  του σχολείου  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.

Για να δείτε τα αποτελέσματα, πατήστε επάνω στις παρακάτω φράσεις/συνδέσμους:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΕΙΚΑΣΤΙΚΩΝ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΘΕΑΤΡΟΥ/ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΧΟΡΟΥ

Οι εγγραφές των μαθητών/-τριών που θα φοιτήσουν στην Α' τάξη Γυμνασίου του σχολείου μας γίνεται σύμφωνα με τον πίνακα εισακτέων μετά από τις εξετάσεις επιλογής του Ιουνίου, που πραγματοποιούνται από 1 έως 8 Σεπτεμβρίου 2022.

Οι κηδεμόνες των μαθητών/-τριών που επελέγησαν σύμφωνα με τον πίνακα εισακτέων, παραλαμβάνουν τον Σεπτέμβριο σχετικό Υπηρεσιακό Σημείωμα το οποίο προσκομίζουν στο Γυμνάσιο που έχουν εγγραφεί μετά την αποφοίτησή τους από το δημοτικό σχολείο, προκειμένου να ολοκληρωθεί η μετεγγραφή.